Wesela

Wesela

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do zorganizowania uroczystego przyjęcia weselnego w sali bankietowej GR-AND.

Do każdego wesela podchodzimy indywidualnie i szczegółowo. Z naszym doświadczeniem staramy się pomóc w dobraniu wyszukanego menu, kolorystyki wystroju sali, ustawienia stołów, wyborze orkiestry czy fotografa. Nasza obsługa z pełnym profesjonalizmem zadba o zadowolenie wszystkich gości. Przyjęcie weselne jest najbardziej uroczystą i najważniejszą chwilą w życiu każdego młodego człowieka ich rodzin oraz najbliższych przyjaciół. Dlatego gwarantujemy Państwu, że dołożymy wszelkich starań aby ta noc była nocą niezapomnianą i przez lata wspominaną.

Menu weselne

Wesele to wyjątkowy dzień, dlatego też zadbaliśmy o przygotowanie propozycji, które zostaną niezapomniane przez Parę Młodą, ale również ich zaproszonych Gości. Nasi kucharze dbają o najwyższą jakość potraw, które rozpieszczą podniebienia każdego uczestnika przyjęcia weselnego. Menu weselne zostało przygotowane dla Państwa z niezwykłą starannością, dlatego jesteśmy pewni, że przypadnie Państwu do gustu.

FAQ

Nasza sala przeznaczona jest dla 200 gości w przypadku przyjęć organizowanych przy prostokątnych stołach oraz dla 170 osób w przypadku przyjęć przy okrągłych stołach.

Tak. Na parterze naszego budynku nie ma zlokalizowanych żadnych schodów i wystających progów. Posiadamy również toaletę dla niepełnosprawnych.

Tak, na naszym zamkniętym terenie znajduje się parking samochodowy dla wszystkich gości.

Tak, na pierwszym i drugim piętrze zlokalizowanych jest 10 pokoi. Każdy z własną łazienką. W sumie 26 miejsc noclegowych.

Tak, jest sejf.

Tak, cały teren jest monitorowany i objęty ochroną.

Przyjęcie będzie trwało dalej bez żadnych zakłóceń, ponieważ posiadamy agregat prądotwórczy.

Tak, sala jest klimatyzowana.

Posiadamy liczne atrakcje dla dzieci. Są to m.in. rozbudowany plac zabaw, drabinki, zjeżdżalnie, trampolina itp.

Nie narzucamy ograniczeń czasowych.

Tak. Jest możliwość organizacji przyjęć przy okrągłych stołach do max 170 osób.

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.