Przyjęcia okolicznościowe

Pierwsza Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta i Chrzciny są to wyjątkowe uroczystości, które wymagają od nas osobliwych przygotowań.

Pozwólcie Państwo, abyśmy to właśnie my mieli zaszczyt przygotować dla Was i Waszych kochanych pociech przyjęcia w rodzinnym gronie.

Elegancja, dobry smak i miła atmosfera stanowią o wyjątkowości organizowanych przez nas uroczystości. Ich bazą są wyśmienite potrawy kuchni polskiej oraz  kompleksowe przygotowanie sali.

Chrzciny

Pierwsza Komunia Święta i Chrzciny są to wyjątkowe uroczystości, które wymagają od nas także wyjątkowych przygotowań.

Pozwólcie Państwo abyśmy to właśnie my mieli zaszczyt przygotować dla Was i Waszych kochanych pociech przyjęcia w rodzinnym gronie.

Elegancja, dobry smak i miła atmosfera stanowią o wyjątkowości organizowanych przez nas uroczystości. Ich bazą są potrawy kuchni polskiej oraz kompleksowe przygotowanie sali.

Grill party

Organizujemy także nieco luźniejsze przyjęcia okolicznościowe w formie grill party, które są doskonałą alternatywą dla spotkań rodzinnych.

Podczas grill party serwujemy oczywiście świeże potrawy prosto z naszego grilla, które przygotowywane są na oczach naszych gości.

Fantastyczne grillowe smaki, niezwykłe dodatki oraz najwyższa jakość potraw zapewnią Państwu wspaniałe kulinarne doznania.

Jubileusze

Urodziny, rocznice ślubu czy innego rodzaju jubileusze to przyjęcia okolicznościowe, które chętnie organizowane są w naszej sali GR-AND.

Dbamy o doskonałą atmosferę imprezy, tak, aby każdy Gość czuł się dopieszczony. Proponujemy pyszne potrawy, a także nasze popisowe dania.

Jesteśmy przekonani, że wpasują się one w gusta uczestników jubileuszu.

Konsolacje

Konsolacje to uroczyste poczęstunki, których celem jest uczczenie pamięci zmarłej osoby. Oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta, ale również profesjonalną obsługę.

Gwarantujemy również kameralną atmosferę oraz pełne wsparcie podczas organizacji takiego spotkania.

Menu

Proponujemy najwyższej jakości potrawy, świeżo przygotowywane przez naszych kucharzy, którzy zadbają o Państwa podniebienia. Każde menu dostosowane jest do charakteru przyjęcia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

FAQ

Nasza sala przeznaczona jest dla 200 gości w przypadku przyjęć organizowanych przy prostokątnych stołach oraz dla 170 osób w przypadku przyjęć przy okrągłych stołach.

Tak. Na parterze naszego budynku nie ma zlokalizowanych żadnych schodów i wystających progów. Posiadamy również toaletę dla niepełnosprawnych.

Tak, na naszym zamkniętym terenie znajduje się parking samochodowy dla wszystkich gości.

Tak, na pierwszym i drugim piętrze zlokalizowanych jest 10 pokoi. Każdy z własną łazienką. W sumie 26 miejsc noclegowych.

Tak, jest sejf.

Tak, cały teren jest monitorowany i objęty ochroną.

Przyjęcie będzie trwało dalej bez żadnych zakłóceń, ponieważ posiadamy agregat prądotwórczy.

Tak, sala jest klimatyzowana.

Posiadamy liczne atrakcje dla dzieci. Są to m.in. rozbudowany plac zabaw, drabinki, zjeżdżalnie, trampolina itp.

Nie narzucamy ograniczeń czasowych.

Tak. Jest możliwość organizacji przyjęć przy okrągłych stołach do max 170 osób.

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.